Новости

Dnepr-future.com.ua/uk

Опубликовано: 21.01.2019

видео dnepr-future.com.ua/uk

Для лікування онкохворих дітей в обласній дитячій лікарні відкрито онкогематологічний блок

Стоматологічна галузь Львова гуде, як розбурханий вулик. Третій рік поспіль влада намагається впровадити локальну медичну реформу в охороні здоров’ я міста. Почали з комунальних стоматологічних поліклінік (їх є чотири: 1-ша стоматологічна комунальна поліклініка, 3-тя, 4-та і 5-та), подробнее тут dnepr-future.com.ua/uk. Суть реформи: перетворення чотирьох міських стоматологічних поліклінік на некомерційні підприємства.

при тому, що офіційно лікування зубів у цих установах безкоштовне, реально пацієнти все одно платять, але в кишеню лікаря. Відтак у мерії пропонують реформуватися так, щоб пацієнти офіційно платили у касу поліклініки, згідно з “ прозорим” прейскурантом. За ці кошти поліклініка має сама себе утримувати і платити зарплату лікарям та медперсоналу. Пільговики ж (пенсіонери, ветерани, діти та ін. ) будуть, як і раніше, обслуговуватися безкоштовно, а вартість їхнього лікування відшкодовуватимуть із міського бюджету Львова. Відповідну програму фінансування ухвалили депутати Львівської міськради.

Наразі міській владі вдалося перевести на “ нові рейки” лише 1-шу стоматологічну комунальну поліклініку. Колективи і профкоми трьох інших поліклінік оскаржили реформу в суді. На їхню думку, створення некомерційного підприємства призведе до того, що “ на вулиці” опиниться значна частина штату поліклініки, передусім медперсонал, ціни на стоматологічні послуги для населення  зростуть, матеріа­ ли для протезування та інших робіт будуть закуповувати найнижчої якості, у перспективі місто буде “ віджимати” приміщення у поліклінік, а їх самих зведуть до рівня стоматологічних кабінетів.

«Колектив висловив Павліву недовіру». . .

Новопризначений лікар 3-ї стоматполіклініки (якого не пускають на роботу) Юрій Павлів — зять головлікаря 1-ї стоматполіклініки Павла Питльованого. Про це журналісту “ ВЗ” розповів заввідділення комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки Олександр Бурій. “ Колектив висловив йому недовіру, — сказав Олександр Бурій. — Павлів був працівником 1-ї стоматполіклініки, який і долучився до її ліквідації. Те, що має 10 років стажу, не означає, що працював 10 років стоматологом. Він має асфальтний заводик, магазин будматеріалів, якісь лотки, торгує шкарпетками, мештами. Має приватний кабінет на проспекті Свободи. Він — бізнесмен. Людина, яка має такі бізнеси, — хіба їй вистачить часу працювати голов­ ним лікарем поліклініки? ” .

Фото автора


Електронний запис до лікаря

 

rss