Новости

Главная Новости

Ternopil.eu

Опубликовано: 23.01.2019

видео ternopil.eu

У Тернополі заборонили експлуатацію трьох атракціонів

Куди піти у Києві? Таким питанням задаються не лише гості столиці, а й її корінні жителі, котрі напружено працюють та не знають, де можна гарно провести час у вихідні. Насправді у місті є безліч цікавих закладів, котрі чекають гостей і мають чим їх здивувати.

Що цікавого в Києві? Насамперед це унікальні музеї, котрі мають у своїх фондах багатющі та неповторні колекції, подробнее тут ternopil.eu. Наприклад, однозначно варті уваги:

  • Національний мистецький музей Ханенків (по вул. Терещенківській, 15);

  • Музей українських історичних коштовностей (по вул. Лаврській, 9);

    • Державний музей іграшки (на Кловському узвозі, 8);

    • Національний науково-природничий музей НАН України (розташований на вул. Б. Хмельницького, 15);

    • музей історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7);

    • Національний музей народної архітектури та побуту України (вул. Академічна) та ін.


Можна просто пройтися древніми вулицями столиці, оглянути архітектурні шедеври – Золоті ворота, Будинок з химерами, Маріїнський палац, Будинок Гінзбурга. Окремо варто згадати дивовижні храми головного українського міста, в яких перебуває Божа благодать. Києво-Печерська лавра, Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий собор, Видубицький монастир, костел святого Миколая – це далеко не всі святині Києва.


Інші цікаві місця Києва – це майдан Незалежності та Хрещатик, набережна Дніпра, Меморіальний комплекс, присвячений ВВВ 1941-1945 рр. , фунікулер. Насолодитися краєвидами міста можна із оглядових майданчиків, зокрема біля Арки дружби народів, Володимирської гірки, коло вічного вогню в Парку слави, біля статуї Батьківщини-Матері і т.д. Є безліч необладнаних майданчиків, з яких відкриваються захоплюючі види.


Нагулявшись містом, парками, відвідавши музеї, виставки та храми, загляньте у цікаві кафе Києва, де можна смачно поїсти та відновити сили. Наприклад, не залишить байдужим книгарня-кав’ ярня « Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7), Trè s Franç ais – французька кав’ ярня із баскським меню (вул. костельна, 3) та багато інших закладів.

Ще більше ідей для прогулянок Києвом ви знайдете на нашій афіші, тож не забудьте підписатися на неї.


Більярдисти з усієї України ганяли кулі в Тернополі


Анонс культурних подій Західної України на вихідні

 

rss