Главная Новости

Лазерна епіляція у Львові «NeoLaser

Опубликовано: 21.11.2020

Серед величезного різноманіття процедур, застосовуваних у косметичних салонах, епіляція, напевно, вважається найпоширенішою серед жінок, незалежно від їхнього віку. Але вона цілком актуальна і для сильної половини, яка страждає від рясного росту волосся. Сьогодні серед лазерних процедур з видалення волосся нйбільш популярні фотоепіляція або лазерна епіляція, смотрите на сайте https://neolaser.com.ua/. Ці два способи мають схожу основу — видалення волосся за допомогою лазерних випромінювань різних спектрів. І часто така схожість ставить людей у ? ?безвихідь.

Багато косметичних центрів, щоб підняти престиж фотоепіляції твердять, що тільки такий процедурний метод застосовується до будь-якого типу волосся. Фотоепіляцію можна застосовувати до всіх типів волоса, крім сивого, але це буде не єдиною її відмінністю від лазерної епіляції. Поширення лазерної косметології дозволяє урізноманітнити типи лазерів, що працюють з забарвлюючим пігментом шкіри. Ще кілька років тому лазерна епіляція мала ефект тільки з темним волоссям на світлій шкірі, сьогодні ж така процедура проводиться на будь-яких типах волосся. Але в будь-якому разі, що краще лазерна або фотоепіляція вирішувати тільки вам.

Незважаючи на чималу схожість цих процедур, у них є ряд значних відмінностей, які на результат ніяк не впливають.

Метод дії

До методів впливу відноситься спектр світлових хвиль і типу лазерів, що застосовуються при проведенні процедур. Для лазерної епіляції тип лазера підбереться індивідуально відносно рівня меланіну у шкірі і кольору волосся, тоді як для фотоепіляції існує спеціальний апарат, який комбінує в собі лазери різних спектрів і передбачає опціальне включення або виключення будь-яких додаткових типів лазера.

Статья рассказывает о лазерной эпиляции и её эффективности, имеет в виде списка описание 8 преимуществ над иными методами. Плавно вызывает желание пройти курс процедур.

Абсолютно любую женщину волнует проблема лишней растительности на теле вот уже сколько лет подряд, смотрите https://neolaser.com.ua/. На протяжении многих столетий люди изобретают полностью новейшие методы эпиляции, которыми мы можем воспользоваться до сих пор – сахарная и восковая эпиляция, бритва станком, эпиляция фитосмолой и др. Однако, они устаревают, ведь не каждая красавица согласится терпеть боль, из-за которой в памяти всплывают все самые неприятные жизненные моменты. К тому же, абсолютно каждый такой метод доставляют женщине большие неудобства, влечет за собой красноту, раздражение, порезы, вросшие волоски и ожоги кожи. Любой такой метод эпиляции необходимо периодически повторить, в противном случае об открытой одежде и походе на пляж в купальнике можно забыть. Неужели нет выхода, и нам придется справляться с данной проблемой в одиночку?

Выход имеется – лазерная эпиляция! Стоит попробовать лишь одну процедуру лазерной эпиляции, и вы больше никогда не возвратитесь к иным методам удаления нежелательных волос. На каком угодно участке тела лазерная эпиляция не доставит боли и качественно избавит от надоевших нежелательных волос, включая чувствительную кожу, как зона лица, подмышек и даже зона бикини. Пройдя курс процедур лазерной эпиляции, а это примерно 4-6 сеансов с перерывом в 1-1, 5 месяца, вы навсегда сможете забыть о проблеме нежелательных волос.

 

rss