Новости

Сайт Черкасы - это свежие новости города и области

Опубликовано: 01.11.2016

видео Сайт Черкасы - это свежие новости города и области

Авария в Синельниково: Днепропетровская область Страшная авария новости 19.12.15

У Черкасах вандали трощать пам’ятник народному артистові України

У Черкасах на кладовищі №1 невідомі трощать пам’ятник народному артистові України, композиторові Євгену Кухарцю. Так, вандали розбирають бронзову скульптуру схиленої у журбі бандуристки, яка встановлена на гранітній надмогильній плиті біля обеліску Євгена Кухарця. Про це повідомив черкащанин Василь Крочак, – пише vikka.ua.

За його словами, пам’ятник черкаському композитору зруйнований більше, ніж наполовину, і сьогодні-завтра пам’ятку вандали вже зруйнують до кінця, смотрите больше Сайт Черкас.

Вандали-1

Зазначимо, Євген Кухарець – композитор, народний артист УРСР (з 1972року), художній керівник і головний диригент Черкаського державного заслуженого українського народного хору. Трагічно загинув у автомобільній катастрофі 27 грудня 1987 року. Похований на міському кладовищі в Черкасах. У 1991 році на могилі встановлено гранітний обеліск з бронзовим барельєфним зображенням Є. I. Кухарця.

Фахівці гідрометцентру виявили у черкаському Дніпрі перевищення вмісту шкідливих сполук

13: 5001. 11. 2016

Фахівці гідрометцентру виявили у черкаському Дніпрі перевищення вмісту шкідливих сполук

За результатами спостережень у третьому кварталі 2016 року встановлено, що поверхнева вода в районі м. Черкаси перенасичена азотом нітритним, хромом шестивалентним, фенолами, міддю, цинком та марганцем. Їх вміст у водному середовищі є вищим від встановлених ГДК.

Про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, – інформує Діловий регіон.

Він пояснив, що у м. Черкаси відбір проб води проводиться по трьох створах, які в свою чергу мають 2-3 вертикалі та два горизонти відбору проб води. Всього в один строк відбирається 12 проб води. По кожній пробі в спеціалізованій лабораторії проводиться визначення 30 інгредієнтів як дослідним шляхом, так і розрахунковим.

Перший створ – фоновий, розташований вище м. Черкаси. Перший контрольний створ перебуває в межах міста. Другий контрольний створ розташований на 6 км нижче міста, на відстані 0, 5 км нижче скидів стічних вод ПАТ «Азот».


Украина, ДНР 30.10.2016 ПРИГОВОР ВЫСШИХ СИЛ-"ВСЕ МАЙДАУНЫ-БАНДЕРОВЦЫ УМРУТ"-предсказание ясновидящей


В Черкассах разбирают баррикады на въезде в город

 

rss