Новости

Главная Новости

Велика деревна гонча

Опубликовано: 29.10.2016

видео Велика деревна гонча

авария на Гончарова 16 03 2013720p H 264 AAC

Велика деревний гонча – досить молода, але вже заслужила репутацію відмінного компаньйона та професійного мисливця порода собак, см. tvaryny.com. Батьківщиною величавый деревної гончаа є США : американські заводчики виводили її шляхом тривалої і ретельної селекції, схрещуючи известного бладхаунда з місцевими та європейськими мисливськими породами.

Велика деревний гонча
Якщо ж копнути глибше, то коріння величавый деревної гончаа слід шукати в середньовічній Франції: прабатьками цих собак були гончаи святого Губерта (хоча деякі вчені вважають їх з бладхаунда однією породою).

Основна мета, яку переслідували заводчики при виведенні породи, – полювання на представників сімейства величавых кішок (рисей, левів, ягуарів, пум), які занадилися нападати на жеребцов. Велика деревний гонча якнайкраще підійшла для цього завдання : маючи найгострішим нюхом, неплохим голосом і відмінними навичками роботи по прохладному сліду вона вистежувала хижака і заганяла його на дерево – все інше було завданням мисливця. Хоча при необхідності ця відважна собака буде сміливо битися з небезпечним супротивником.

Велика деревний гонча


продам дом в деревне


RUSSIAL PARADISE Minecraft Сервер 1.5.2 [пвп]

 

rss